APARATURA

Po pomyślnym ukończeniu Szkolenia Podstawowego otrzymają Państwo Zestaw PORING-METHOD Beauty-Kit. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy do przeprowadzenia zabiegów metodą PORING w Państwa centrum, klinice, salonie czy studio. Zestaw składa się z urządzenia do bezigłowego wstrzykiwania PoreJet, pudełka ładującego, dozownika oraz dwóch fiolek z kwasem hialuronowym PORING-FLUID do wykorzystania na początek na pierwszych 6-10 zabiegów.

WSTRZYKIWACZ INJEX PORE-JET

INJEX PORE-JET

Przy pomocy naszego Wstrzykiwacza PORE-JET ze specjalną nakładką silikonową Poring-Tip, substancja jest wstrzykiwana przez mikro-otwór pod dokładnie wymierzonym bardzo wysokim ciśnieniem i rozprowadzana równomiernie w górnych warstwach skóry.

Adapter, Ampułka i Nakładka Silikonowa są sterylne i przeznaczone do jednorazowego użycia. Ampułka służy do dawkowania i podawania substancji. Jest napełniana przy pomocy Adaptera i Dozownika, również dołączonych do Zestawu. Nakładka silikonowa pomaga dostosować położenie, żeby zapewnić jak najlepsze rozprowadzenie Substancji w górnych warstwach skóry.

PORING-FLUID PLUS

PORING-FLUID PLUS

Doskonała formuła kwasu hialuronowego zapewniająca długotrwały efekt, mieszanka kwasu usieciowanego z nieusieciowanym, służąca do zwalczania i wypełniania głębszych zmarszczek, bruzd nosowo-wargowych, zmarszczek mimicznych i głębszych linii marionetki oraz modelowania skóry twarzy. Jest to kwas hialuronowy 3D, który ma bardzo wyraźny efekt wypełnienia.

■ Długi okres przechowywania 9-12 miesięcy
■ Mocny efekt wypełnienia
■ Dobra zdolność utrzymywania wody
■ Właściwości modelujące