Pytania i odpowiedzi

Na czym polega unikalność metody PORING?

PORING-METHOD wypełniania zmarszczki kwasem hialuronowym - BEZ IGŁY. Kwas hialuronowy jest wprowadzany do skóry wyłącznie pod ciśnieniem, bez nakłuwania igłą. Właśnie dlatego zabieg wypełniania zmarszczek PORING-METHOD mogą swobodnie wykonywać kosmetyczki po odbyciu odpowiedniego szkolenia.

Co to jest PORING-FLUID PLUS?

PORING-FLUID PLUS jest to roztwór kwasu hialuronowego. Mieszanka kwasu usieciowanego z nieusieciowanym. Naturalny, pozyskany w drodze fermentacji bakteryjnej kwas jest w stanie zatrzymać znaczną ilość wody w stosunku do swojej masy. Nawilża i odżywia skórę, zwiększa jej elastyczność i co najważniejsze wypełnia zmarszczki poprawiając wyraźnie wygląd twarzy.

Co to jest Kwas Hialuronowy?

Kwas hialuronowy jest ważnym składnikiem naszego ciała. Znajduje się w całym ciele a najwięcej, bo aż połowa jego zawartości znajduje się w skórze. Wypełnia przestrzeń międzykomórkową , doskonale nawilża, powodując, że mamy delikatną, sprężystą i gładką skórę. Kwas hialuronowy jest substancją silnie hydrofilną. Jego główna funkcja polega na wiązaniu wody w macierzy pozakomórkowej. W związku z tym jest istotnym składnikiem odpowiedzialnym za poziom nawilżenia skóry i jej elastyczność. Nie tylko zapewnia skórze sprężystość ale też ma nieoceniony wpływ na formowanie się włókien kolagenowych i elastylowych w skórze właściwej. Jest też ważnym składnikiem stawów oraz ciała szklistego oka. W stawach pełni funkcję smaru biologicznego.

Co to jest metoda PORING?

Metoda PORING jest to unikalne połączenie specjalnie stworzonej Substancji PORING-FLUID (kwasu hialuronowego) zapewniającej długotrwały efekt wypełnienia zmarszczek i bezigłowego wstrzykiwacza ciśnieniowego Pore-Jet. Przy pomocy urządzenia Pore-Jet substancja jest wstrzykiwana pod ciśnieniem przez naskórek aż do skóry właściwej BEZ UŻYCIA IGŁY.

Jak długotrwały jest efekt zabiegu?

Zależy od wielu czynników, takich jak wiek, stan zdrowia, warunki klimatyczne, styl życia oraz jakości wykonania zabiegu. Efekt jest długotrwały ale nie stały.

Na jaki rodzaj zmarszczek możemy zastosować PORING-FLUID?

PORING-METHOD idealnie nadaje się na wypełnianie zmarszczek wokół ust (tzw. zmarszczki palacza), na "lwie zmarszczki", bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki mimiczne, marionetki oraz kurze łapki.

Czy Zabieg PORING-METHOD jest odpowiedni dla każdego?

Zabiegowi upiększającemu może się poddać każdy bez względu na wiek i płeć. Jednak dla osób poniżej 18-go roku życia zabieg nie jest wskazany.

Czy efekt wypełnienia możemy porównać do tzw. "wypełniaczy" wstrzykiwanych przy mezoterapii igłowej?

Efekt wypełnienia przy Metodzie Poring jest wyraźnie widoczny już po pierwszym zabiegu, aczkolwiek nie możemy go porównać do typowych "wypełniaczy" - dużo mniejsza ilość kwasu jest wstrzykiwana, a kwas zupełnie inaczej się w skórze rozchodzi. Zabieg Poring Method jest natomiast dużo zdrowszy, ponieważ każda warstwa skóry dostaje odpowiednią dawkę kwasu hialuronowego a zawartość kwasu nieusieciowanego uruchamia naturalne mechanizmy nawilżenia i odbudowy skóry. Przy regularnym stosowaniu Poring Method efekt wygładzenia zmarszczki będzie coraz mocniejszy a odstępy pomiędzy zabiegami podtrzymującymi coraz dłuższe.