SZKOLENIE

Aby zapewnić bezpieczne i sprawne stosowanie metody PORING, zakup każdego zestawu Beauty Kit jest połączony z koniecznością odbycia odpowiedniego szkolenia PORING-METHOD.

ZAKRES SZKOLENIA

Metodyka i praktyka stosowania metody PORING. Udział w szkoleniu jest obowiązkowy przy zakupie zestawu Poring-Method Kit. Zakres szkolenia obejmuje zarówno teorię jak i praktykę stosowania metody PORING na zmarszczki skóry twarzy. Wykwalifikowany instruktor uczy technice stosowania metody PORING. Szkolenie skupia się na praktycznym podawaniu substancji przy użyciu urządzenia Pore-Jet.

Obejmuje ono informacje na temat zmarszczek, fałd i bruzd na skórze twarzy - jakich jak zmarszczki wokół oczu i ust, kurze łapki, linii marionetki, zmarszczki mimiczne. Uczestnicy są szkoleni poszczególnych technik wstrzykiwania substancji w skórę twarzy (w tym aspektów dotyczących higieny). Po pomyślnym ukończeniu kursu i egzaminu, uczestnicy uzyskują prawo stosować metodę PORING i udzielać konsultacji swoim klientom w zakresie jej działania. Podczas szkolenia uczestnicy mają możliwość wymienić się doświadczeniami związanymi ze stosowaniem metody Shireen. Uczestnicy mają możliwość prześledzenia, przeanalizowania i przedyskutowania efektów „do" i „po" wykonaniu zabiegu.

Własnoręcznie wykonując zabiegi pod pełną opieką instruktora, uczestnicy poznają technikę podawania substancji do skóry twarzy.

Substancja PORING-FLUID PLUS. Preparat Poring Fluid Plus jest to usieciowany kwas hialuronowy 3D, z domieszką kwasu nieusieciowanego. PORING-FLUID PLUS charakteryzuje się znacznie dłuższym okresem działania i ma silniejszy efekt liftingu/wypełnienia. Jest to doskonała formuła kwasu hialuronowego do zwalczania głębszych zmarszczek i fałd, bruzd nosowo-wargowych, zmarszczek mimicznych lub głębszych linii marionetki.

CENTRUM SZKOLENIOWE

Centrum szkoleniowe w Warszawie

Centrum szkoleniowe w Warszawie