ZABIEG

ZABIEG PORING-METHOD - kuracja oparta jest na wstrzykiwaniu w skórę specialnie opracowanej formuły kwasu hialuronowego. Zabieg wstrzykiwania jest bezbolesny, wstrzykiwacz PoreJet jest bowiem urządzeniem bezigłowym, a kwas hialuronowy wstrzykiwany jest pod dużym ciśnieniem aż do skóry właściwej. Energia mechaniczna działania sprężyny i specialnego tłoku wstrzykiwacza PoreJet umożliwia wprowadzenie pod dużym ciśnieniem bardzo cienkiego strumienia kwasu przez naskórek, bez nakłuwania igłą.   

METODA PORING-METHOD idealnie nadaje się do zwalczania i wypełniania zmarszczek wokół ust (tzw. zmarszczki palacza), bruzd nosowo-wargowych, lwiej zmarszczki oraz zmarszczek mimicznych i kurzych łapek. Efekt zabiegu jest natychmiastowy - skóra staje się młodzieńczo zaróżowiona i uelastyczniona, a zmarszczki przestają być widoczne.

PORING-METHOD nie tylko wypełnia i wygładza zmarszczki, ale również uruchamia naturalne mechanizmy odbudowy i regeneracji skóry. Zabieg jest bardzo bezpieczny a lista przeciwwskazań jest bardzo krótka.

ZABIEG PORING-METHOD - Wypełnianie Zmarszczek Ciśnieniowo - będzie najlepszą wizytówką każdego profesjonalnego salonu kosmetycznego. Napewno wyróżni jego ofertę pośród setek innych salonów.

Brak igły przy zastosowaniu tej metody na pewno będzie ulgą dla tych, którzy obawiają się tradycyjnych igieł.

Zalety PORING-METHOD:

- Łatwość w użyciu i prostota stosowania
- Natychmiastowy efekt - świeży, różowy i młodzieńczy wygląd skóry
- Brak skaleczeń i stresu w odróżnieniu od rozwiązań z igłą
- Optyczny efekt wypełnienia

Seria Zabiegów: Na początek rekomendowana jest seria trzech zabiegów w odstępach jednego miesiąca. Po pierwszym zabiegu spodziewana redukcja zmarszczki wynosi około 30%, po drugim zabiegu 50-60% i po trzecim zabiegu w okolicach 80%. Efekt utrzymuje się około 3-4 miesięcy po czym należy wykonać zabieg podtrzymujący. Pojedynczy zabieg podtrzymujący wykonuje się regularnie co 3-4 miesiące, żeby utrzymać efekt wygładzenia zmarszczki na pożądanym poziomie.

Po pierwszym zabiegu: Ponieważ zabieg jest wykonywany na największe zmarszczki, na obszary gdzie skóra jest najbardziej sklejona, natychmiastowy efekt mocnego wypełnienia po pierwszym zabiegu utrzymuje się 2-3 dni, później się zmniejsza, co nie oznacza, że wstrzyknięty kwas nie działa. Kwas pozostaje w skórze i w dłuższej perspektywie przy regularnym stosowaniu przyniesie wyraźną poprawę nawilżenia skóry i wypłycenia zmarszczki.